Hotel EA Tosca Praha

.Hotel EA Tosca je situován v centru Prahy a přitom výborně dopravně dostupný. V těsné blízkosti hotelu je stanice metra A - Náměstí Míru, přímo před hotelem pak zastávka tramvaje. Na Václavské náměstí trvá cesta pěšky cca 10minut klidnou chůzí.


38 moderně vybavených pokojů v Hotelu EA Tosca - jednolůžkových, dvojlůžkových, apartmá, bezbariérový pokoj v přízemí hotelu, nekuřácké pokoje, klimatizace.


LOBBY BAR JUVENTUS je situován v přízemí hotelu Tosca a nabízí příjemné prostředí k relaxaci a k setkávání hotelových hostů i ostatních návštěvníků. V lobby baru se rovněž podávají hotelové snídaně formou bohatého výběru - buffet.


Hotel EA Tosca v Praze prošel v nedávné době kompletní rekonstrukcí, je nadstandardně vybaven, samozřejmostí je možnost internetového WIFI připojeni, klimatizace, výtah, úschovna cenných předmětů, recepce poskytující hotelové a turistické služby nepřetržitě.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-EA-tosca@toprague.cz
Adresa: Blanická 10 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu EA Tosca Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu EA Tosca Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj44 EUR

Celkem za pobyt:

44 EUR
cca. 1100 Kč *

Ceny jsou uvedeny včetně bufetové snídaně a DPH.
* Základní měnou hotelu je euro (EUR), platba je možná i v Kč kurzem platným v den platby.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist